| CandyHearts a întrebat:

Uitati un videoclip care chiar merita vazut si un exemplu de urmat.(daca va intereseaza, desigur).
http://www.youtube.com/watch?v=PT-HBl2TVtI
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o reclama frumoasa care chiar iti schimba viata.iti poti da seama ca unii oameni chiar au suflet si te emotioneaza. multumesc ca mi-ai aratat!

4 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Un mesaj puternic, imi place foarte mult clipul.

| OoRzVoO a răspuns:

Super! Mortal! Incredibil! Acum ca am spus "Super! Mortal! Incredibil! " si am repetat primesc Fundita? puppy dog eyes :* big grin

| CandyHearts explică (pentru OoRzVoO):

Esti nou/a pe aici, dar sa stii ca intrebarea nu a fost pentru "fundita" ci pentru a medita si in plus nu asa se obtine funda, necesita un raspuns potrivit.

| OoRzVoO a răspuns (pentru CandyHearts):

Ok e foarte stupid -.-!