| Vladutz01 a întrebat:

Are ceva dacă cumpăr la tabela ipad mini un incarcator pentru mașina chiar dacă nu e făcut de Apple am fazut unul intru-un magazin cu tot cu incarcator normal de priza, mufa de conectare si încărcator mașina. La un preț de 50lei scria acolo compatibil iPhone 5 ipad mini si iPod.o fi bun la prețul acesta?

Răspuns Câştigător
| archas a răspuns:

Uita-te ce tensiune scoate, sa nu fie mai mare, daca e aceas ca la incarcatorul original sansele sunt destul de mari sa iti functioneze!

3 răspunsuri:
| Ivanovicius a răspuns:

Nu stiu cat de bine ar merge, intai propun sa-l incerci si daca e bun, atunci il iei. Daca nu, mai cauta. Bafta!

| archas a răspuns:

Nu trebuie sa fie neaparat scump ca sa fie bun, oricum uitate ce tensiune scoate si daca mufa e aceeasi!

| Vladutz01 explică (pentru archas):

D a e aceeași ca si scrie compatibil ipad mini

| archas a răspuns (pentru Vladutz01):

Uita-te ce tensiune scoate, sa nu fie mai mare, daca e aceas ca la incarcatorul original sansele sunt destul de mari sa iti functioneze!