| andreeamadalina99 a întrebat:

Are ceva daca emai-lul de la facebook, este inactiv? Adica mi se poate bloca contul sau ceva? Daca se poate bloca, cum il schimb?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica inactiv? Faptul ca nu intri pe el? Nu te afecteaza cu nimic sa intri pe facebook.dar din cand in cand trebuie sa intri sa mai stergi din emailurile primite.In fine eu am un facebook cu un e-mail pe care nu am mai intrat de nu mai stiu cand si nu imi afecteaza facebook-ul.

1 răspuns:
| Joker11 a răspuns:

Faptul ca nu intri pe el nu te afecteaza cu nimic sa intri pe facebook.