| kathgilbert a întrebat:

Are ceva daca reincarc cartusele desi mai am putin tus in ele?

Răspuns Câştigător
| Yppy a răspuns:

Nu are nimic. Si eu am incarcat asa si nu a aparut nicio problema.

2 răspunsuri:
| andrecool a răspuns:

N-are nimic dar nu o sa-ti scada din pret!

| silla96 a răspuns:

Pai daca duci la o persoana specializata este cel mai probabil sa ti-l coleasca daca este de mai mult timp sau o sa-ti puna peste dar nu o sa-ti scada din pret doar daca este mai bine de jumate ramas in el.IN cazul in care il incarci tu nu ar trebuuii sa fie nici o problema. Bafta happy