| edy01 a întrebat:

Are ceva daca scot bateria din laptop sau o bag in temp ce laptop-ul este pornit?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca este conectat si la priza nu are nimic! daca scoti bateria si nu este conectat la priza strici windows-ul! De multe ori se repara automat dar poti avea surpriza sa nu se mai poata repara mai ales daca se executa si anumite update-uri in acel moment!

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

In general nu se intampla nimic, dar in rare ocazii poti avea surpriza sa faca un mic scurt la conectare sau deconectare din moment ce laptop-ul pornit este un consumator activ. Eu zic sa eviti mai bine situatia. Succeswinking

| Smokaraieee a răspuns:

Stai linistit...nu o sa se intample nimic happy!

| KoreaJapan a răspuns:

Se intampla exact cum se intampla cu telefonul mobil.