| Mariuss32 a întrebat:

As putea pati ceva daca vorbesc, ma joc, umblu pe telefon in timp ce tuna si fulgera?

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Lol.

Aş folosi sarcasmul, dar nu mă pot gândi la nimic acum. Râsul mă împiedică.

| TheRealDaniel a răspuns:

Daca telefonul tau are antena da, daca esti in casa. imposibil

| pbsolver a răspuns:

Da. daca nu ai casti si tuna puternic te poti speria...

| Gabriel_Marius_1994 a răspuns (pentru pbsolver):

Da mori definitiv! sau daca telefonul e mai vechi mori temporar adica vreo 2-3 zile dupa aia reinvi iti dai respawn laughing)

| Zdog a răspuns:

Da, daca esti afara.Nu daca esti in casa.Pe timp ce fulgera e indicat sa scoti bateria de telefon si sal inchizi

| Sabotu a răspuns:

Nu o să ți se întâmple absolut nimic laughing)

În cel mai rău caz ți se strică telefonul dacă stai afară cu el in ploaie, tunete si fulgere.

| Gabriel_Madalin_1995 a răspuns:

E indicat sa scoti toate aparatele electronice din priza. Daca nu, cand tuna si cand fulgera, le lasi in priza dupa aceea cand vine curentul o sa se arda.

| bbia a răspuns:

Nuu! Nu are nicio legatura una cu alta.

| DanielaViio a răspuns:

Nu patesti nimic. Stai linistit happy

| theultimatekombat56 a răspuns:

Nu in cel mai rau caz scapi telu