| dana90 a întrebat:

Are cineva aparat foto megapix vx 12 am nevoie de niste sfaturi urgebt scuzati categoria dar la tehnologie nu mi-a raspuns nimeni

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Asteapta un raspuns acolo, aici sunt experti s-au amatori in dragoste si sex, dar iti urez noroc sa gasesti si aici pe cineva care te va ajuta, o seara placutahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti raspunsuri atunci cind intrebarea este vazuta de cineva care te poate ajuta.Nu trebuie sa postezi la Dragoste si sex.Numai bine.