| ka2 a întrebat:

Are cineva camera video Panasonic SDR-H20? Am nevoie de drivere sad Am pierdut CD-ul si nu mai pot scoate filmarile in calculator. Va rog, am nevoie de ImageMixer

2 răspunsuri:
| ka2 explică:

Aici este doar un updater sad trebuie sa am instalata o versiune de ImageMixer sad multumesc oricum. Eu am tot cautat, nu am gasit decat contracost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa downloadezi programul de la mama lui de acasa aka Panasonic http://panasonic.jp/support/global/cs/e_cam/index.html