HepHap
| HepHap a întrebat:

Are cineva configuratie RAID pe calculator si totodata programe din gama Adobe (Photoshop, Illustrator, Acrobat, InDesign etc)? Aveti cumva probleme cu activarea programelor (fiecare restart presupune o noua autentificare a programelor)?

Răspuns Câştigător
| adi_7507 a răspuns:

Am doar Fireworks din gama Adobe si nu am probleme de acest gen - RAID1. http://kb2.adobe.com/cps/331/331419.html

2 răspunsuri:
| viki a răspuns:

Eu am incercat sa instalez Adobe Photoshop, dar nu merge.straight faceNu stiu de ce.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu suna haker