| Alex2526 a întrebat:

Are cineva idee de ce cand setez volumul la boxa mai tare sau cand il scad se intrerupe si se aude ceva gen ca sfaraie? Am o boxa AKAY cu acumulator. Tin sa precizez ca boxa este incarcata full si este in priza!

1 răspuns:
| azeze a răspuns:

Probabil s-a stricat butonul de reglaj, incearca sa te uiti la el sa vezi daca se misca sau este ceva deslipit (daca nu mai este in garantie) si sa-i dai cu un spray pentru curatarea contactelor.