| angelinabv a întrebat:

Are cineva in calculator un program de keylogging si stie sa il foloseasca sa il trimita cuiva? Mi-ar fi de mare ajutor sa ii pot returna "favoarea" asta unui "prieten" adevarat.

2 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Da o cautare "free keylogger" pe Google.Dar, majoritatea antivirusilor recunosc un keylogger ca fiind program periculos.Pentru tine, ca sa nu ai probleme pe viitor, instaleaza-ti Avira sau Avast (asta consuma mai putine resurse) pe calculator.

| titi a răspuns:

Si,pe viitor, nu intra pe conturile tale de pe calculatoare straine, e mai sigur.