| blue29 a întrebat:

Care este cel mai bun furnizor de internet mobil? Ce pret si trafic este inclus in abonament? De la ce furnizor aveti internet mobil si sunteti multumit de el? As vrea sa aleg internetul mobil si nu stiu care ar fi mai potrivit? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| rsn13 a răspuns:

Digi dupa mine

| blue29 explică:

Scuze dar eu ma refeream internet mobil pentru laptop nu pentru telefon. Poate n-am formulat eu bine...

| jump a răspuns:

Intai, trebuia sa precizezi ce tip de telefon ai.eu folosesc Wap Unlimited de la Orange si sunt mai mult decat multumit de dansu`, pe PrePay.nu abonament.ma costa 3. 5 eur pe luna. spre deosebire de cel de la Vodafone de(mi se pare ca e)4 eur, cu 500 de mb trafic.Cosmoteul...neah.chiar n`are rost, au un abonament de 2 eur cu 12 mb traffic si 75 eurocenti pe mb, dupa terminarea celor inclusi in ab. zi frumoasahappy

| livisor27 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu te incurci cu nici un furnizor ca nu merge. Cel mai bine sa te conectezi la firme care vine pe cablu.

| lafamilia a răspuns:

Ilink, www.ilink.ro