| zuzulover a întrebat:

Are cineva nokia c3? in speranta ca raspunsul e pozitiv(din partea cuiva) am si eu o intrebare; cum pot face ca acele 3 "casute" /"randuri" de pe display sa-mi dispara? (locul in care apara fav.contact,communities sign in si muzica, radio etc.)

2 răspunsuri:
| iza4ever a răspuns:

Am eu Nokia C3 si cand mi l-am luat ma chinuiam sa scot display-ul...este uneori stresant. Deci fi atent.

1.Intri in Meniu.
2.Setari
3.Afisaj
4.Ecran de start.
5.Mod ecran de start.
si normal daca aia iti apare pe ecran scrie acolo ca e activat... apesi selectare si selectezi dezactivarea.

Dupa ieri din ce ti-am zis mai sus si verifici daca ti-a disparut...normal trebuie sa dispara.

| 2dor4 a răspuns:

Eu am C3 dar n-am incercat sa schimb display-ul. incearca sa schimbi tema. poate merge