| anonima_2498 a întrebat:

Are cineva Sony Ericsson S312? daca da ce parere aveti despre el? cum se aude? ce poze face? Daca va dau Id-ul meu se mess prin mesaj puteti sa imi trimiteti o poza pe care ati facut-o cu telefonul asta sa vad si eu ce poze face?happy

1 răspuns:
| dinamix a răspuns:

Frate nu tesfatuiesc sal cumperi(asta daca nu ai ce face cu banii) mai strange si tu oleaca si ia-ti un Sony Ericsson k750i sau k800 alea is telefoane mai calumea s312 se zgarie f usor baterie slaba litiu polimer (max 3 zile) si are si probleme de soft k750i e ca un tank am avut si eu! prima mea dragoste de cum a aparut l-am luat si merge si azi ca nou veci n-am avut probleme cu el e drept ca l-am si ingrijit dar te tine!