| anonima_2498 a întrebat:

FUNDITA! cine are Sony Ericsson W205, va rog spuneti-mi ce parere aveti despre el, si ce poze face... daca va dau id meu de mess imi puteti trimite o poza facuta cu acest telefon sa vad ce poze face?

3 răspunsuri:
| andrei95 a răspuns:

Porblema la el e la baterie daca asculti muzica tine doar o zi maxim iar daca il lesi asa tine de la 3 la 4 zile pozele ies bunicele si sa asculti muzica pe el chiar e bine, se aude tare

| fluturas a răspuns:

De'acord cu andrei95 bateria tine cam putin, pozele ies foarte bine love struck eu sunt multumitawinking si muzica se aude destul de tarewinking
da, iti pot trimite poze facute cu acest telefon, daca vrei lasa-mi idul tau pe privat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I