| Robin258 a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony Ericsson w910i? Cum se aude? Pozele cum le face?

Răspuns Câştigător
| iasmina0archie0fan a răspuns:

Buna! In legatura cu telefonul mi se pare foarte ok.happy Se aude bine iar pozele (avand in vedere ca telefonul dispune de o camera de 2MP) ies destul de bine chiar daca nu are o camera extraordinara cata vreme la faci la lumina.happy Si telefonul meu are camera de 2MP si pozele sunt reusite. Are si Wap deci este bun.
Daca intr-adevar preferi telefoane mai noi precum spune @srsdani nu este tocmai ceea ce cauti. Insa in cazul in care iti place eu spun ca merita sa il iei, deoarece vine si la un pret bun.happy

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Se aude foarte bine, dar pozele nu sunt prea grozave. Totusi ramane un telefon deosebit. Dar in acelasi timp, iti recomand sa te orientezi catre ceva mai nou.