| AlinnaJ a întrebat:

Are cineva telefon HTC One Mini? cum va pare si oare merita sa mi-l iau? care sunt plusurile si minusurile sale?
Dau funda))))

1 răspuns:
| Rockat a răspuns:

Este un telefon foarte bun, Ecran de 4, 3 destul de mare procesor bun, memorie buna, ce ar fi in dezavantaj ar fi camera cam mica (4Mpx desi are o rezolutie mare). In concluzie telefonul este foarte bun, nu are minusuri doar daca le compari cu telefoane de top. Dar din categoria lui cred ca este printre cele mai bune.