| TicTacZero a întrebat:

Are cineva telefonul Overmax Vertis 4010 You Case/Music?
Daca da, spuneti-mi cum merge, se blocheaza? Cei 512 mb RAM Ajung? Cum face poze? Cam cum ar rezista la o cazatura telefonul? Cat tine bateria?

Daca nu il aveti, nu raspundeti!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Este o chinezarie ieftina. Degeaba are cpu quad, nu-l ajuta memoria ram. Degeaba are camera aia foto 8mpx, nu-l ajuta display-ul., bateria numai 1700 mAh la un dispaly de 4'', nu are o autonomie foarte mare, iar lista poate contina.
Personal nu detin telefonul, dar am cunostinte in domeniu incat sa-ti spun ca este o achizitie proasta asta in cazul in care vrei sa-l cumperi.