| dolyan a întrebat:

Are cineva un monitor crd care nu ii mai trebuie? Am nevoie urgenta pentru o lucrare la facultate. Va rog ajutati-ma. Nu dispun de prea multi bani... Doamne ajuta

7 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Daca esti din Sibiu iti dau eu unul numai sa scap de el big grin cadoo big grin

| sonya a răspuns:

Buna,
Daca esti din Bucuresti ti-l ofer gratis doar sa vii sa il iei.

| ChioruL14 a răspuns (pentru sonya):

Frumos gest...

| sonya a răspuns (pentru ChioruL14):

Multumesc.

| YukiMrM a răspuns:

Te ajut eu, am un Acer vechi de 15 inch, din ala cu plasma, este functional. - 80 lei

sau un Samsung cu tub, functional. - 40 lei

Transfer bancar happy

| dolyan explică:

Numarul meu de telefon 0786851206

| dolyan explică:

Multumesc frumos celor care vor sa imi ofere unul (Sonia24, Gas) insa sunt din Craiova...