| ndjfmkf a întrebat:

As avea o intrebare daca pot gasi un program ca sa faca poze profesionale pe PC, UN raspuns cat mai repede
Funda :*

20 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Uite, 3 variante simple de editare fotografii, special pentru fete (ai sa vezi de ce) toate intr-un site facut de mine.

http://photoshoponline.iliviu.ro/

Succes!

| VirusS97 a răspuns:

De photoshop ai auzit? thinking

| 1123152525 a răspuns:

Photoshop

| teoooGT a răspuns:

Fraps,photo scape.

| jj95 a răspuns:

PicMonkey
este unul dintre cele mai bune, foloseste-l cu incredere
bafta

| QiCKaaTc a răspuns:

Photoshop, cel mai bun. Este pentru modificat poze.

| SoloPC a răspuns:

Da se numeste Camtasia studio

| Marina01 a răspuns:

Pozele profesionale se fac doar cu aparatele profesionalewinking

| ndjfmkf explică (pentru Marina01):

Pai ai putea sa ma ajuti cu un apart profesional? sa imi zici cum se numeste

| Marina01 a răspuns (pentru ndjfmkf):

Desigur sunt fotograf big grin! Iti pot recomanda, da-mi mesaj pe privat cu id-ul tau

| ndjfmkf explică (pentru Marina01):

Nu merge sa iti trimit in privat(nu stiu de ce )

| silvius162003 a răspuns:

Online- offline si gratuit
http://www.sumopaint.com/www/

| silvius162003 a răspuns:

Online/offline si free
http://www.sumopaint.com/www/

| ndjfmkf explică:

Multumesc tuturor da eu ma refer sa fac poze profesionale adica sa se vada foarte bine poza respectiva

| SoloPC a răspuns (pentru ndjfmkf):

Da camtasia studio are optiunea pentru poza si sunt categori acolo 420p 720p si full HD

| ndjfmkf explică (pentru SoloPC):

Pai da dar vreau link-ul pentru ca daca scriu apar mai multe programe si nu stiu care este cel bun

| SoloPC a răspuns (pentru ndjfmkf):

Ok ok dar nu pot sa ti-l dau aici pentru ca o sa fiu reportat si ori o sa primesc ban 7 zile ori nu mai pot posta comentari
baga-ma pe mess daca vrei sa te ajut
uzy_electro

| SanDuKu a răspuns:

Nu cred ca exista vreun program care sa faca acest lucru dar exista programe de filmare cum ar fi "HyperCam3 sau CamStudio"dar daca vrei sa faci poze in PC sa iti vezi dextopul este foarte usor apesi un buton de pe tastatura numit "PrintScreen" si iti face automat o poza a dextopului, iar daca vrei sa iti faci poze la tine de pe PC folosesti camera WEB.
Funda?happy

| Vilcu_Eric_1905 a răspuns:

Incearca web cam toy