| pantera2011 a întrebat:

As avea si eu o intrebare... Daca doresc sa modific la hi5 adresa de exemplu daca am http://TPU.hi5.com si vreau sa modific sa scriu http://bomboane.hi5.com unde trebuie sa intru sa modific?

12 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Bună, pantera2010!
Din moment ce ai deja o adresă, nu o mai poţi modifica, e imposibil. Şi eu am vrut să o modific şi nu am reuşit, atât am încercat, până m-am trezit la realitate, că nu se poate.
Pur şi simplu într-o criză de nervi, mi-am dezactivat hi5-ul şi mi-am făcut altul. Acum sunt mulţumită de el.
Succes! Îmi dai fundăă? kiss

| MariuZ a răspuns:

Nu poti. Cand ti-ai ales adresa initiala ai fost avertizat/avertizata ca e ceva definitiv. Eventual poate iei legatura cu vreun admin de la hi5.com, dar ma indoiesc ca vei reusi ceva...

Răspuns utilizator avertizat
| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Nu se mai poate modifica sad sorry

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Pai nu mai merge sa modifici deloc, ca trebuia de prima oara sa faci cum vrei ca nu mai merge, ca acum e un hi5 nou e o chestiune noua nu mai e ala vechi.

| miauu a răspuns:

Nu se poate

| traficanta a răspuns:

Nu mai merge sa modificihappyFa-ti altulwinking

| corcodusa a răspuns:

Nu poti. odata facut linkul nu mai poate fi modificat. faci altu:-P bafta!
Fundasmug?

| Miruna3094 a răspuns:

Nu se poate schimba.

| Lunatica :) a răspuns:

Nu poti schimba happy

| alisaaa a răspuns:

Nu poti sa o modifici:-| odata aleasa adresa nu o mai poti schimba.Stiu ca e foarte aiurea dar asta e:-|, ramane doar varianta sa iti faci alt hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cate stiu eu acel link nu se poate modifica...si eu as vrea sa il modific pe al meu dar nu am reusit...