| Dontforgettosmile a întrebat:

As dori niste pareri din partea voastra despre noul iPhone 6: Cum vi se pare? Atat la aspect, cat si la specificati.

Eu as zice ca la aspect este ca un Samsung Galaxy mai nereusit, adica nu imi place deloc cum arata. Consider ca iPhone 5s si celelalte din gama 5 sunt mult mai frumoase.
Atentie: precizez ca imi place mult firma Apple, nu am spus niciodata ca este o firma de **** cum zic unii de pe aici, deci rog seriozitate!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si de unde stii tu cum arata inainte sa fie lansat? ce vezi pe net nu ai de unde sa stii ca sunt pozele reale

IPhone 6 va fi lansat oficial pe 9 septembrie, până atunci nu se știe nimic.