| anonim_4396 a întrebat:

As dori pareri despre tableta Allview AllDro 2 Speed 8 inch 8GB 3G Android din mai multe puncte de vedere cum ar fi:rezistenta, performanta in gaming, browsing, baterie.
Vreau pareri doar de la cei care o detin deja (eu personal din specificatii m-am convins dar doresc pareri ale utilizatorilor!)
Astept raspunsuri. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| chaseyoung a răspuns:

Sora mea are una la fel... o are de o luna si vreau sa iti spun ca este foarte dezamagita de ea. in primul rand ca bateria tine extrem de putin, merg doar unle jocuri, uneori se blocheaza, netul merge binisor, nu am ce zice, dar te sfatuiesc sa nu o cumperi ca vei regreta 99, 9%

3 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Pai la banii ala e destul de buna!

| anonim_4396 explică (pentru MYK3):

O detii cumva?

| MYK3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu prea tine bateria dar in rest e OK si daca o scapi jos se sparge foarte repede ecranul! dar daca o iei in general e foarte rea