| AllNone a întrebat:

As dori sa editez cu Filmora, dar dupa ce il fac, pe toata perioada videoului imi alare titlul lor ( filmora...), si mi-as fi dorit sa mearga deoarece imi placea sistemul. Din ce cauza? Ce alte programe de editat mai cunoasteti ( sa nu mai apara asa, si sa nu fie foarte greu de folosit -si sa se poata descarca, fara cumparare ). DAU FUNDA *!

Răspuns Câştigător
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Filmora e pe trial? Sau full version? Daca e pe trial, atunci activeaza. Cauta pe net cum, daca nu poti descarca o versiune complete o vei gasi si un crack.

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Pentru că nu l-ai cumpărat sau activat (de pe internet)

| Arthiom a răspuns:

Foloseste video pad editor de la NCH. Uite aici link http://www.nchsoftware.com/videopad/. O sa ai tot versiune neplatita, dar softul este foarte bun si nu apare sigla lor pe toata durata video-ului. Are si multe optiuni de editat. Apropo, daca vrei sa ai versiunea pro, vezi ca nenea asta iti da codul de activare https://www.youtube.com/watch?v=r7M-EwfGZs8