| christinebubu a întrebat:

As dori sa-i fac o surpriza iubitului meu.Gen un program pe calculator.iar cand il deschide sa-i apara o poza, sau un text....help please

Răspuns Câştigător
| Diabolik010 a răspuns:

Mai simplu creezi un slideshow cu PROSHOW si il salvezi in format.exe il denumesti cu ce titlu vrei si cand il deschide iti porneste filmuletu...

7 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Poti crea in CMD o conversatie si sa deschida poze site etc. si mai era o modalitate nu mai stiu o caut pe net tot asa usoara

| zahy a răspuns (pentru zahy):

Uite aicia inca o modalitate
http://pctroubleshooting.ro/topic/9221-script-uri-notepad-batch-vbs-etc/

aia acolo face farse dar tu il poti crea cum doresti. daca ai nevoie de vreo comanda te ajut. ceao

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Da-mi id-ul tau si am sa iti explic ce sa faci.

| Λl๓a a răspuns:

Fa colajul, poza, ce vrei tu pe piZap.com,dai download.
Dupa, il pui pe background.

| MnereaDarius a răspuns:

Lasa-mi adresa ta de email, si ti-l programez cu usurinta, dupa propriu-ti plac.

| christinebubu explică:

Poate nu am explicat exact ce as vrea:p
spre exemplu...sa-i dau un program, si el sa creada ca este despre scoala de exemplu, iar cand il deschide sa apara cu totul altceva.Sa fie surpriza...

| Happyintotdeauna37 a răspuns:

Buna idee! Si eu as vrea sa fac acelasi lucru. Astept sa vad raspunsurile!