| Diamond5 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un laptop nou si nu sunt sigur de care sa imi cumpar insa am nevoie de parerea voastra daca acesta este bun si pentru gaming. Laptop Toshiba C55-A-1L1 cu procesor Intel® Pentium® 2020M 2. 40GHz, 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, FreeDOS, White
Funda!

2 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Ce pret are deoarece cu laptopul asta nu pot sa te joci prea multe, nu ai procesor mare, nu ai video mult si sistemul de operare nu e bun

| AlbertinaTina a răspuns:

Foarte buna alegere!