| Danutz_4269 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un laptop si am unul in monitorizare dar nu ma pricep la detalii.M-ar interesa pe langa muzica,mess, net sa il folosesc si pentru jocuri gen Fifa12 sau Pes12.Laptopul ar fi urmatorul:
Laptop LENOVO Essential G570GL, Intel Dual Core 2. 1GHz, 15.6", 4GB, 500GB, Intel HD Graphics 3000, Free Dos

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Pentru jocurile alea nu este OK deoarece are o placa video integrata.
Ce buget ai pentru achizitie?
Cand vrei sa-l cumperi?

3 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Daca il vrei pentru jocuri, nu iti lua laptop. Iati un pc, este si mai bun si mai ieftin decat un laptop. Cu aceiasi bani pe care ii dai pe un laptop, iti faci un pc de 2-3 ori mai bun. Bafta!

| Eddy1995 a răspuns:

Da Leptopul asta merge foarte bine numai daca ai avea placa video
AMD Radeon HD 7970 ar fi foarte bun si ar merge fifa 2012 si pes 2012

| Pheonix33 a răspuns:

Uite asta are placa video dedicata

http://www.emag.ro/......4HR-SX196D