| jgafagafa a întrebat:

As dori sa imi iau aplicatia Lucky Patcher pe android, dar mi-e frica sa nu aiba virusi. Ce imi puteti spune?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu are viruși.

| CuriousStuff a răspuns:

In primul rand trebuie root. Si depinde de unde o descarci.

| Clorox a răspuns:

Nu are virusi, ai nevoie de root! Daca vrei sa-ti faci root si ai un telefon mai scump mai bine las-o balta deoarece sunt sanse sa se strice si nici macar lucky patcher nu mai face fata sistemelor anti-hack...

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Nu are virusi, dar pentru functionarea corecta ai nevoie de root, ce Android ai?
Apropo, daca folosesti lucky patcher, adica vrei sa-l folosesti numai pentru a hackui jocuri merge si fara root, caut ape net cum

| jgafagafa explică:

Vreau sa il iau de pe net. Apropo, am Android 5.1.1