| BulldogK a întrebat:

Am primit o notificare cum ca Lucky Patcher e posibil sa aiba un virus dar nu mai am aplicatia instalata de mult. De ce am mai primit notificarea atunci?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil nu s-a dezinstalat complet.

- Daca mesajul vine in urma unei scanari antivirus, atunci adite sa fie sters.

- Daca mesajul a venit "din neant", de pe internet, atunci ignora-l si da o scanare cu un antivirus bun (de exemplu "ESET Online".

| Staif a răspuns:

Pentru ca la ei figurezi ca ai folosit-o. Si probabil, au trimis-o la toti.

| Dęnįsª a răspuns:

Probabil ai folosit-o mult, ti-as sugera sa ai un antivirus.