| J3RrYy a întrebat:

As dori sa imi iau un telefon. CARE E MAI BUN dintre LG
Optimus Sol sau Samsung
Galaxy mini 2 S6500
Fundaaaa

Răspuns Câştigător
| andrei47 a răspuns:

LG sol am eu, sunt foarte foarte multumit deoarece ecranul este foarte generos, chiar este mai mare decat al unui Apple 3gs (de care are un coleg), eu spun ca sol este cu mult mai bun deoarece Samsung-ul ales de tine este o varianta ''mini'' deci multe din functiile si performantele sale au fost reduse pentru a avea un pret ''atragator'', sa zica lumea wow, ti-ai luat Samsung galaxy s2, doar ca este mini...ser ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Radudude2011 a răspuns:

LG Optimus Sol are ecranul mai mare, camera mai buna si procesorul mai puternic. Mini 2 are o versiune android mai noua si din punct de vedere estetic arata mai bine. Ambele au avantaje si dezavantaje. Alege care ti se pare tie mai bun.

| Adinagabriela9 a răspuns:

Lg optimus sol deoarece are mult mai multe aplicatii..chiar merita banii!

| tazzo a răspuns:

Optimus Sol este mult mai bun decat galaxy mini 2.