| Angeliquex3 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre Samsung S5360 Galaxy Y si Samsung S6500 Galaxy Mini 2? Si de ce?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy mini 2 S6500, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3883&idPhone2=4117

Toate cele bune.

| MiSSyoUNow a răspuns:

Galaxi mini 2, cu siguranta, pentru ca am incercat toate telefoanele si are un android bun, gps, timpul de expirare al ecranului este bun, dysplay-ul este mare, poti regla luminozitatea, in functie de cat vrei sa iti consume din baterie.

| Razvy9931 a răspuns:

Te sfatuiesc sa cauti un telefon cu android 4.0+(pentru a putea sa te joci mau multe jocuri). Exempu:Samsung galaxy young

| ChristianFTW1337 a răspuns:

Galaxy mini 2 are procesor cat si ram mai mare cu toate ca are si un pret pe masura, aplicatiile (cele mai calumea) se inchid la un moment-dat.Telefoanele in general de la Samsung au multe bugguri big grin deci concluzia ia-ti iphone 5 rolling on the floor)