| Irina01 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar o tableta dar nu stiu care e mai buna.Cine are poate sa-mi spuie care is mai bune?

11 răspunsuri:
| Irina01 explică:

Care dintre Apple si Samsung?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Samsung

| Skia a răspuns:

Depinde de cat te tine buzunarulwinking. eu iti recomand sa fie Samsung sau Apple, daca as fii in locul tau as lua Samsung e mai ieftin si la fel de bun ca la Apple ( doar ca la Apple toate alea sunt mai scumpe bineinteles ), si depinde de ce vrei sa faci cu tableta daca vrei una pentru jocuri sau stat pe net iti recomand cu procesor mai mare ( dar posibil sa aiba camera mai mica ) si daca vrei una cu care sa faci poze bune ( in caz ca nu ai aparat photo ) iti recomand una cu camera mare de 5, multa bafta! funda?

| Issa20sb a răspuns:

Applewinking

| Derii12 a răspuns:

Deci... s-a scos o nouă Tabletă. Tableta e de la Apple şi e numerotată cu 4. E foarte frumoasă. Are 16 GB sau 36 GB. Ştiu chestia asta de la verişoara mea. Ea are una. M-am jucat şi eu pe ea şi pot să recunosc... e foarte bună!
Funda?

| Tashline a răspuns:

Evideeeent Apple! Nu conteaza ce model, care iti plk, dar sa fie Apple!

| selena00 a răspuns:

Sunt bune cele cu marca Samsung galaxy sau Apple!

| Nervos123 a răspuns:

Depinde cati banii ai ti-as recomanda evolio aria, e-boda ipad

| Timi2004 a răspuns:

Tabletele android sunt bune ca am si eu!