| EternalColor15 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar unul din aceste doua telefoane: sony ericsson w902 sau nokia 6220 classic, ce m-ati sfatui, argumentati raspunsurile.

Răspuns Câştigător
| mihaelaqi a răspuns:

Http://www.gsmland.ro/......ompare.php

Nu stiu cum se comporta nokia dar stiu ca SE e super. Eu il am si face niste poze foarte bune iar la muzica nu stiu ce sa zic mie mi se pare bun dar altii ar zice ca nu e.Deci tu decizi

3 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Nokia pentru ca este mai bun indiferent de model happy.

| believe a răspuns:

Sony ericsson, din simplu motiv ca am si eu si-mi place

| qawsedrftgyhujikolp a răspuns:

Eu cred ca marca Nokia e mai buna .S.E.au modele mai ..Am avut Nokia si pot sa spun a nu m-a dezamagit..Acum am iphone4s si pot spune ca Nokia are sunete la fel de bune ca la iphone adica claritatea si tonalitatea sunetului.