| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu daca este bun acest procesor?

http://shortcutcomputer.ro/-procesoare/intel/intel-bx806 37i33220-ivybridge-,-3m-,-ht-1155-core-i3-3.30-ghz_p2616 6/

Folosit in mare parte pentru gaming.

Sau daca ar fi un procesor mai bun decat acesta, la suma de 600 LEI.

ASTEPT RECOMANDARI. Scuza-ti daca n-am ales categoria de postare buna.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pana in 600 lei, un ivy Intel(adica i3, cum ai ales tu). Lasa-l pe coleguld e mai sus, e cu un an in urma.

| chelule a răspuns (pentru sltlp):

Da si eu sunt tot de aceiasi parere cu tine ca ivy 3220 e mai bun.

| sltlp a răspuns:

Nu neaparat o parere, e chiar realitate. ivy i3 are cam 15% mai multa performanta fata de sany i3

| AlexXutzu07 a răspuns:

Salut, Intel Core i3 2120 3. 30GHz, este un procesor bun si costa putin 500 RON. Parerea mea, acum fiecare cu parerile lui, Bafta si alege cu grija!