| floridemar82838 a întrebat:

As dori sa stiu, daca incarc pozele pe icloud, imi dispar din galerie? sau le incarc pe icloud si singura schimbare va fi la spatiul de stocare si pozele vor fi in continuare in galerie?

3 răspunsuri:
| Tudor_Andrei_2000_5tm6 a răspuns:

Vor fi in continuare in galerie, atata timp cat ai net.

| floridemar82838 explică (pentru Tudor_Andrei_2000_5tm6):

Si daca, sa presupunem, imi pica netul pentru o zi, nu voi mai avea acces la poze?

| Tudor_Andrei_2000_5tm6 a răspuns (pentru floridemar82838):

Daa, adică de exemplu oprești datele și wi-fi ul, nu mai poți să le vizualizezi, și când pornești îți apar înapoi