| karakushiu a întrebat:

As dori si eu daca se poate un cont de steam care sa contina Cs Source.Nu vreau sa par tupeist dar nu imi permit asa ceva. Daca ati putea sa ma ajutati va rog straight face. ma puteti contacta daca esti cineva darnic la Y! M: alin95s

Răspuns Câştigător
| sNukki a răspuns:

laughing aline nu te supara dar cam orice ar dori steam mocastraight face eu am avut 2 conturi de steam... si jur ca tias fi dat unu din ele... dar ambele au fost furatestraight face

4 răspunsuri:
| karakushiu explică:

Deea_Love_Filelist :X auzi tu nu stii nimic despre mine...asa ca nu ma poti judeca

| kabal5170132 a răspuns:

Steamwalletfreemoney.yolasite.com

| unnumenustiucare a răspuns:

Sall Alyn nu poti s ate joci multyplayer pentru ca cs tau nu este "full version" cs source il cumperibig grin sper ca te-am ajutat.
P.S nu vreau fundatongue

| unnumenustiucare a răspuns:

Nu e cs complet nu e versiunea completabig grin