| boooooring a întrebat:

As dori si eu niste pareri despre Nokia n97. M-am hotarat sa-l cumpar si vreau sa stiu daca are probleme cu softu sau ceva de genu'.

7 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Salut. Si mie mi se pare super N97(stie multe si e simpatic - eu momentan am un 5800 Xpress Music) insa, in topul telefoanelor de pe piata, ramane iPhone - suporta foarte multe aplicatii si totul ruleaza foarte bine pe acest telefon.

| costyvas a răspuns:

E fain si ok n97 insa am marea convingere ca iPhone e totusi cea mai buna alegere de pe piata in momentul de fata(eu am Nokia 5800 Xpress Music).

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Are o colega de-a mea si mi-am bagat si eu putin nasul. Sunetul e ok, touch-ul la fel... beteria duce pana la 2 zile. Pana si sitemul ala slide sau ce o fi e foarte ok. Nu prea e un telefon pe care sa-ti permiti sa-l scapi pe jos ori sa arunci cu el in copac dupa mere.
E performant insa mie nu imi place din cauza ecranului tactil.
Probleme cu softul nu are, trebuie doar sa ai grija sa inchizi o aplicatie dupa ce nu iti mai trebuie, nu sa apesi pe butonul rosu si gata...

| rsn13 a răspuns:

E un telefon bun dar eu ti-as recomanda versiunea mini (e mai ieftin si au fost rezolvate majoritatea bug-urilor)

| Flavius90 a răspuns:

Bunicel dar eu raceomand 5800. Eu am avut si n 97 si 5800(pe care il am si acum). Sincer sunt mai mulltumit de 5800.Si pe deasupra e si mai ieftin 5800-le.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tu vrei să dai banii pe un telefon cu sistem de operare mort, lent și plin de bug-uri, n-ai decât.
Eu îți recomand să iei un smartphone (dacă vrei neapărat smartphone) cu Android sau MAC OSX. Singurul telefon cu MAC e iPhone, cu Android sunt suficiente.