| cipailina a întrebat:

As putea descarca de undeva Colossus 3G gratis?
Uitati un link pentru tema despre care vorbesc:
http://www.youtube.com/watch?v=zukaxUYlfZQ

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Atunci GRATIS nu ai de unde sa-l descarci! Nu am verificat nici unul. Este o tema care ingreuneaza mult windows-ul din ce am citit in comentarii si de aceea are si cerinte asa mari. 4GB de Rami...

2 răspunsuri:
| cipailina explică (pentru neluL):

Nici unul nu e bun, sunt virusate si mai ales nu sunt desktop-uri. Daca ar fi desktop-uri s-ar termina is '. desktop'...dar se termina in.mp4, in.iso etc

| neluL a răspuns (pentru cipailina):

Atunci GRATIS nu ai de unde sa-l descarci! Nu am verificat nici unul. Este o tema care ingreuneaza mult windows-ul din ce am citit in comentarii si de aceea are si cerinte asa mari. 4GB de Rami...