| Cristian_Criss_1992 a întrebat:

As putea sa fac CriossfireX avand placa de baza AsRock H61M-DGS si 2 placi video AMD AMd Radeon 6570 DAU FUNDA la cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Te intrebi ce e ala crossfire iar apoi ii spui ca nu se poate? o.O Ar putea sa faca intr-un fel crossfire, daca are o sursa destul de stabila, cat si placa de baza sa nu tremure.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce e ala CriossfireX? NU poti! Placile pentru ce vrei tu sunt dedicate! In plus iti trebuie 2 sloturi de PCIe!

| K0sti a răspuns (pentru Jipa95):

Copil du-te si culca-te ca e tarziu!

| Jipa95 a răspuns (pentru K0sti):

Off off sad

| K0sti a răspuns (pentru Jipa95):

Reia raspunsul pe care l-ai dat mai sus, analizeaza-l, dupa care poti sa oftezi! happy

| Jipa95 a răspuns (pentru K0sti):

Ai intrebat ce-i ala CrossfireX nu? Na : http://en.wikipedia.org/wiki/AMD_CrossFireX

| Jipa95 a răspuns (pentru K0sti):

Te intrebi ce e ala crossfire iar apoi ii spui ca nu se poate? o.O Ar putea sa faca intr-un fel crossfire, daca are o sursa destul de stabila, cat si placa de baza sa nu tremure.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Nu are suport crossfire deci nu poti