| bogdan324 a întrebat:

As vrea sa cumpar niste casti pana in 120 de lei care sa se auda bine si daca se poate sa fie bune pentru cs go,sa pot auzi pasii, pe unde vine cineva.
Nu am nevoie de microfon, ma intereseaza doar sunetul si nu vreau sa fie casti de telefon.

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai la bani astia mai pui 10 sau 20 de lei si iti iei kit cu totu cu tastatura

| IseeVoices a răspuns:

In bugetul acela nu sunt casti prea ok iti recomanda sa mai pui 100 de lei si sa iei HyperX Cloud Core, multi zic ca sunt super pentru Cs go

Daca chiar nu poti revino cu un reply si o sa caut alta desi nu stiu daca vei avea satisfactie cu ea.