Întrebare recomandată | FaraSperantaSEN a întrebat:

As vrea sa cumpar si eu tableta e-boda essential a200 vr sa stiu ce probleme arebig grin si daca merge Google play sa stiu daca are aceas problema cum au si cei de la Allview pentru ca un prieten are tableta Allview nu ii merge google play...
Deci imi propuneti E-Boda Essential A200?
o intrebare stupida nu stiu daca isi are rostu. Suporta flash player? in browser? si functioneaza in modul landscape?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce vrei sa faci cu ea? Nu e buna pentru jocuri, are memorie mica.
-merge Google Play
-are suport Flash si html5 in browser
- nu are landscape decat daca ii faci update la versiunea 4.1.2 (android)
Nu iti recomand tableta asta pentru jocuri.
Bafta!