| KooSs a întrebat:

Am o tableta e-boda essential a200 si nu imi merge intr-un colt touch-u sad, ii pot face ceva sa mearga

Răspuns Câştigător
| theotheodora a răspuns:

Da trebuie sa o duci la reparat, o sa trebuiasca sa iti schimbi placa nu stiu care mai complicat daca nu ai garantia inca, t costa mult... funda?!

2 răspunsuri:
| palpAbil1real a răspuns:

Nu sunt sigur ca o calibrare te poate ajuta in acest caz sad dupa cum au zis si restul... reparatie big grin

| cosminboy12 a răspuns:

Duo la reparat ai garantie ca astfel o sa te coste foarte mult funda?