| anonim_4396 a întrebat:

AS vrea sa hostez un server cu un prieten si vreau sa ii intreb pe cei care au server hostat sau stiu daca 69host.­ro cand hostez iti da si client sau il tine numai deschis 24 din 24?
Vreau sa il fac pe un 11.75 Euro

Răspuns Câştigător
| CalinBerindean a răspuns:

Da, vei primi un client pe care il vei modifica tu. Acel client este uploadat pe internet pentru al descarca jucatorii.

4 răspunsuri:
| CalinBerindean a răspuns:

Orice server hostat este tinut de firma la care cumperi hostul. De exemplu la un server de cs, modificarile sunt facute online, nu trebuie sa descarci nimic doar resursele ( mape, skinuri etc... ). Host-ul este 24 din 24, conteaza si firma daca este vreo problema va pica dar nu prea se intampla. Cam atata FUNDA?

| pufuletzuu a răspuns (pentru CalinBerindean):

Da,caline nu ai raspuns la ce vroeam eu Fii atent vreau sa stiu daca la aceasta firma daca hostez Vor face si client? adica eu pe metin voi avea client asta vreau sa zic poate nu am fost asa de explicit

| pufuletzuu a răspuns (pentru CalinBerindean):

Da, caline nu ai raspuns la ce vroeam eu. Eu vreau sa stiu daca hostez la aceasta firma o sa primesc client? adica metinu meu va avea client?

| pufuletzuu a răspuns (pentru pufuletzuu):

Scuz ca am scris de 2 ori

| CalinBerindean a răspuns (pentru pufuletzuu):

Da, vei primi un client pe care il vei modifica tu. Acel client este uploadat pe internet pentru al descarca jucatorii.