| yonutz63991 a întrebat:

As vrea sa iau un Sony xperia u.E rezistent? Isi merita banii(800 lei)? Merg toate jocurile(android) pe el? Vi s-a intamplat sa il duceti la reparatii?

Răspuns Câştigător
| Flor1N94 a răspuns:

Vreau sa-ti spun ca are un vecin de-al meu Sony Xperia U. Si de cand il are ( aproximativ 1 an) face misto de noi ca el are telefon tare.Jocurile merg, eu am joc pe telefonul lui in fiecare seara cand iesim pe afara, ma joc multe jocuri si nu am observat probleme.Muzica se aude foarte bine, la fel si pozele sunt splendide.Bafta

9 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Detalii aici:http://www.gsmarena.com/sony_xperia_u-4437.php
Din cate stiu eu e foarte bun!

Răspuns utilizator avertizat
| Sandu_Razvan_1990 a răspuns:

Salut daca merg toate jocurile ( absolut toate ) merita clar 800 lei, iar la rezistenta nu stiu ca sa spun.

| AlexCool17 a răspuns:

Are varul Meu, Jocurile sigur meu, te conectezi la net, poze perfecte, nu are probleme nu blocheaza sau altele, ecranul tactil foarte bun si merita, aaa si inca ceva destul de rezistent chiar si la apa deci da. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| AlexCool17 a răspuns:

Sall, telefon ca acesta are varul meu, jocurile merg 100%, muzica la fel, face poze bune, te conectezi usor la net, rezistent la apa chiar foarte bine, ecranul foarte tactil si merita cu siguranta bani! Sper ca ti-am fost de ajutor!happy

| Epurasu_Marian_1995 a răspuns:

Mai pune 200 ron si cumparati un s2 e o diferenta totusi ecran mai mare camera de 8 foarte buna ecran super amoled procesor mai mare, 1gb ram 16gb intern poti sa-i mai pui si card

| PytikIubesteSteaua a răspuns:

Mai bine mai pui cativa bani si iti iei Sony xperia play. e mai bun big grin