| Romania2014 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o tableta...dar sa nu fie scumpa am puteti ajuta? Sa fie pana in 6 milioane

Răspuns Câştigător
| Elektro a răspuns:

Eu zic sa iti iei asta daca nu vrei sa mai strangi bani: http://www.emag.ro/......lldroSpeed
chiar daca e chinezeasca, e buna.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Root4004 a răspuns:

Am vazut ceva tablete la 600lei (6 milioane) dar erau mici. Si nu cred ca erau asa performante. Eu zic sa mai strangi de bani sa-ti iei una macar de 1500lei. Sau de 6 milioane ia-ti un telefon bun Samsung ( galaxy gio sau galaxy fit ). Si daca insisti sa-ti iei la 600 o tableta cauta pe net sau in reviste etc. Sper ca te-am ajutat happy

| CLAUDIU774 a răspuns:

Cauta pe okazii