| ℬℯℓιℯvℯ a întrebat:

Imi puteti recomnada o tableta... Dra nu forte scumpa sa fie sub 7 milioane! Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam laughing tongue doar te tachinam,de ce nu iti iei un notebook? e mult mai practica,mai fiabila, culori mai bune, bateria tine mai mult, am avut un Acer aspire one, ma crezi sau nu bateria tinea pe putin 8 ore, plus ca nu trebuie sa te chinui cu keyboard-ulwinking

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi sau vechi? :)) http://refresh.ro/2012/12/supreme-x80/

| ℬℯℓιℯvℯ explică (pentru anonim_4396):

Noi

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am uitat sa iti spun ca avea slot pentru cartela sim, si cartela de memorie, plus ca avea si memorie interna de 160gb, si 3g bineinteles si camera web incorporata tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru ℬℯℓιℯvℯ):

Stiam laughing tongue doar te tachinam,de ce nu iti iei un notebook? e mult mai practica,mai fiabila, culori mai bune, bateria tine mai mult, am avut un Acer aspire one, ma crezi sau nu bateria tinea pe putin 8 ore, plus ca nu trebuie sa te chinui cu keyboard-ulwinking

| adrianbestboy98 a răspuns:

Evolio evotab 2 sau evolio evotab fun. funda? PS:evotab fun e cea mai super

| bogboy101 a răspuns:

Evolio evotab fun o am merge bine mai bine ca un ipad releaza jocuri tari are program de creeare a posturirol de radio si are gps si costa 499 de lei sau 550 lie depinde de unde o ei.P.S:sa iti ei orice tableta in afara de cele din gama Allview sunt foarte prodaste se blochiaza si nu sunt prea bune au camera praf si nu vin CU TOT CE SCRIE PE CUTIE!

| ravyALEX a răspuns:

Allview speed city costa 499 lei si are un ecran de 7 inch si un procesor de 1.5 GH

http://www.allview.ro/......descriere/

Funda?

| Parkmin a răspuns:

Tableta Allview Speed City