| oxocle a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un PC nou. Care dintre acestea este mai bun?

http://www.flanco.ro/......0-1gb.html

http://www.flanco.ro/......eedos.html

Stiu ca la ambele placa video este slaba, dar voi face un upgrade cu o placa mai buna.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Cel cu amd este mai bun dar in bretul acela iti poti lua unul pe componente mai performant decat acelea

Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Eu l-as cumpara pe primul.

| oxocle explică:

Il iau de la Flanco pentru ca pot lua in Rate. Altfel luam demult unul de la eMAG superb cu doar 1250 ron. As vrea pentru jocuri, cu eventuale upgrade-uri pe viitor.

Răspuns utilizator avertizat
| oxocle explică (pentru Marius910):

12 rate + un avans de vreo 400-500 ron. La flanco pot lua direct, fara carduri de credit (Ratele). SI sunt constient ca nu sunt prea bune dar voi lua o placa video noua

| oxocle explică (pentru Marius910):

Si cam ce as putea sau ce NU as putea sa ma joc cu acest sistem, cu actuala placa video?

Răspuns utilizator avertizat