| Cuza4102 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un stick usb, dar nu unul normal (forma aceea), ci unul care sa fie personalizat sau cu forme interesante si sa aiba 32-64 gb. Niste linkuri din Romania va rog, caut da nu gasesc :(
Am gasit pe amazon un model foaarte fain, numai ca e din alta tara : http://www.amazon.com/Quality-Camera-shape-Flash-drive/d p/B005LTBZDG
Daca stiti si in Romania sa fie sau personalizate...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu gasesti asa ceva pe la noi.Mai ales la capacitatea pe care o vrei tu.

| parvuconst a răspuns:

Nu exista asa ceva in Romania, decat pe site-urile din afara.

| Cuza4102 explică:

Dar cu alte modele?