| monmon a întrebat:

Am nevoie va rog de o informatie ... As vrea sa cumpar un telefon , Samsung Corby , dar as vrea sa va intreb pe cei care aveti acest telefon daca: poate deschide documente in format doc. sau pdf. ? Va rog frumos sa imi raspundeti . Multumesc . Si inca ceva : Daca aveti acest telefon , sa imi spuneti daca sunteti multumiti de el , sau eventual ce probleme vi-au aparut . happy

3 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Da, se pot deschide documente atat. doc cat si. pdf, dar eu unul nu iti recomand modelul asta de telefon. Este foarte prost, sincer iti zic. Dupa maixim 3-4 luni ai sa fii dezamagit.

| Florys a răspuns:

Eu detin Samsung Corby si poti deschide fisiere in format. doc sau. pdf!
Dar nu-ti recomand sa-ti cumpari un Corby, eu am inceput sa am probleme cu el dupa 6 luni, nu mai raspunde la comenzii. Cand scriu un mesaj in loc de A apare B.

| stefangs a răspuns:

Da poate deschide documente dar ca telefon nu prea sunt multumit de el din cauza baterii care daca incarca dupa calculator diferite chesti ti se duce imediat ca multimedia sa ai dau o nota 6/10 nu prea mertita iti recomand un telefon cu incredere sonz ericsson m600i tine bateria si e facut special pentru documente sper ca te-am ajutat