| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi iau si eu un Samsung galaxy s2 si nu stiu cum sa fac sa mi-l cumpar ca e cam scump si nu prea pot sa mi-l permit..stiti niste solutii cum asa putea sa-l gasesc mai ieftin un pic? funda:*

Răspuns Câştigător
| Valentin55 a răspuns:

Pai cauta pe mercador.ro acolo o sa gasesti mai eftin. Funda?

5 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Eu zic sa iei de la mediadot, e un site de incredere, eu mereu iau de la ei, cand vreau ceva.
Dar uite aici lista de pret la galaxy s2
http://www.price.ro/preturi_samsung_i9100_galaxy_s_ii_403206.htm
dar bineinteles, il gasesti la unele magazine si mai ieftin, chiar si la 14, 15 mil.
Dar aia ce au pretul asa mic la un asa telefon, nu sunt site-uri de incredere, nu au sediu, nu au service, garantie falsa si etc. Daca intri pe un site verifica mult, sa vezi ce daca dau adresa de unde poti sa il iei, daca spune ca doar prin comenzi telefonice, e clar ca e frauda.
bafta1

| Valentin55 a răspuns:

Ai gasit vreunul?

| RoByTzU123 a răspuns:

Daca il vrei mai ieftin ia-l la mana a doua adica a mai fost folosit o data

| Skett a răspuns:

Ia de la un ciorditor

| thebestend a răspuns:

Daca vrei sa fie nou ti-as recomanda sa-l iei da la un magazin online ca sunt mai ieftine, dar daca e prea scump asa ia ti-l second-hand. Sper ca ti-am fost de ajutor